ابزار لوله کشی

ابزار لوله کشی

ابزار لوله کشی 450 228 tarrahnetMohtava1

ابزار لوله کشی

ابزار لوله کشی بسیار زیاد است که هر کدام انواع و اقسام زیادی دارند یکی از پرمصرف ترین وسایل، لوله ها و اتصالات آن می باشد که همین دو گروه انواع بسیار زیادی دارند. اگر می خواهید با انواع محصولات موجود در بازار آشنا شوید به بخش های مختلف این سایت مراجعه نمایید.

قیمت اتصالات و لوله ها

قیمت اتصالات و لوله ها بسته به نوع لوله ها و جنس آن و همچنین لایه های به کار رفته در آن ها متفاوت هستند و معمولا باید از لوله های چند لایه و مقاوم استفاده کنید به خصوص در فضای باز حتما باید از لوله های چند لایه استفاده شود چون مقاومت بالاتری نسبت به بقیه نیاز دارند.

خصوصیات اتصالات پلی اتیلن

همان طور که می دانید خصوصیات اتصالات پلی اتیلن بسیار زیاد است، زیرا بهترین اتصالات شناخته شده اند اما چند مورد را در این بخش نام می بریم.

1- نصب بدون مشکل و راحت
2- اتصالات بدون نشتی
3- طول عمر بالا
4- مقاومت در برابر فشار
5- مقاومت در برابر خوردگی

کارایی اتصالات

نام هر یک از قطعات و لوله ها و اتصالات با توجه به کاربرد و کارایی که دارند انتخاب می شوند. برای مثال اتصالات پلی اتیلن آبرسانی نوعی اتصالات است که مربوط به لوله کشی های آبی است این اتصالات را در مسیر لوله های آب مشاهده می کنید و یا اتصالات پلی اتیلن جوشی مربوط به سیستم لوله کشی ای است که لوله ها با جوش دادن به هم نصب می شوند.

اتصالات راحت

به طور کلی نصب اتصالات کار سخت و مشکلی نیست اما دو مدل اتصالات راحت در بازار امروز داریم که به نام های اتصالات رزوه ای و اتصالات پیچی شناخته می شوند که این دو نوع اتصالات لوله ها را به راحتی به هم متصل می کنند و بسیار محکم و مقاوم می باشند.