اتصالات پیچی پلی اتیلن و کاربرد آن ها

اتصالات پیچی پلی اتیلن و کاربرد آن ها

اتصالات پیچی پلی اتیلن و کاربرد آن ها 234 197 Multi

اتصالات پیچی پلی اتیلن و کاربرد آن ها

اتصالات پلی اتیلن پیچی، اتصالاتی هستند که آن ها را می توان به راحتی به هم متصل کرد و اتصال آن ها نیاز به جوش ندارد. این نوع اتصالات در سیستم‌های آبرسانی، کشاورزی و مزارع کارایی دارند و گاهی به تعداد بسیار از اتصالات پلی اتیلن آبرسانی در سیستم آبرسانی آن ها استفاده می شود.

گاهی اتصالات پیچی پلی اتیلن ساخته شده توسط برخی از کارخانه جات داخلی از مواد با کیفیت و درجه اول تولید نمی شوند پس این نکته که هنگام خرید آن ها به برند و نام تولید کننده توجه کنیم، امری بسیار مهم است.

اتصالات پلی اتیلن در بازارهای مختلف داخلی فراوان یافت می‌شود، بنابراین هنگام خرید حتما شناسنامه کالا را از فروشنده خواستار شوید. اتصالات پلی اتیلن با توجه به اهمیت کارایی آن ها باید همسو با استانداردهای جهانی تولید شوند. این اتصالات در مدل های مختلف برای کارایی متفاوت تولید می‌شوند.

کاربرد اتصالات پیچی پلی اتیلن

کاربرد اتصالات پیچی بیشتر در سیستم توزیع آب و امور آبرسانی مزارع و باغ ها می باشد.مزیت استفاده از اتصالات پلی اتیلن پیچی تسریع در کار و عدم نیاز به دستگاه جوش برای اتصال می باشد.

افزون بر این موضوع، این نوع اتصالات در صورت خرابی و ایراد به راحتی امکان تعویض دارند. در صورتی که برای اتصال و تعویض اتصالات جوشی به دلیل نیاز به حرارت و دستگاه جوش زمان بیشتری صرف می شود.

مقاومت این اتصالات هم بسیار خوب است و در صورت به کار بردن نوع با کیفیت آن، این اتصالات در سال های بعد دچار مشکل نمی شوند و یکی دیگر از برترین خصوصیات اتصالات پلی اتیلن امکان استفاده چند بار مصرف آن ها می باشد.

حتی گاهی می توان این اتصالات را پس از استفاده در یک پروژه، مجددا جدا کرد و در بخش دیگری به کار برد.

نکاتی درباره ی به کارگیری اتصالات پیچی

پیش از نصب این نوع اتصالات، بخش انتهایی لوله‌ ی مورد نظر را تمیز کنید وسپس قسمت های مختلف لوله را به ترتیب نصب کنید. قبل از سفت کردن مهره از کار گذاشتن صحیح قطعات اطمینان پیدا کنید. همچنین از آچار مناسب برای اتصال استفاده کنید.
برای تهیه ی انواع اتصالات پلی اتیلن پیچی و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی به فروشگاه اینترنتی تهران اتیلن مراجعه کنید و برای مشاوره می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.