انشعاب گیری لوله های کاروگیت

انشعاب گیری لوله های کاروگیت

انشعاب گیری لوله های کاروگیت 512 384 Multi

انشعاب گیری لوله های کاروگیت

برای انشعاب گیری لوله های کاروگیت یا اتصال لوله های تک جداره به دوجداره از اتصالات کاروگیت استفاده می شود.
این اتصالات تنوع بالایی دارند، مثلا زانوهای ۹۰ درجه دست ساز به صورت چند تکه (مدل های مختلف دوتکه، سه تکه و يا بيشتر) توليد می گردند که هر کدام برای کار خاصی استفاده می شوند.
همچنین خوب است بدانید به منظور جلوگيری از مسدود شدن ناگهانی حركت سيال بهتر است از تعداد برش های بیشتر استفاده ‎شود.

انواع انشعابات لوله های کاروگیت

زانوهای دست ساز ۴۵ و ۹۰ درجه لوله های تک جداره و البته انواع لوله های دوجداره با ابعاد، زوايا و طول‎های متفاوتی توليد می ‎شوند که به منظور جلوگيری از مسدود شدن ناگهانی حركت سيال از تعداد برش‎های بیشتری استفاده می کنند.

ویژگی انشعابات لوله های کاروگیت

از ویژگی های اتصالات کاروگیت در مقایسه با اتصالات پلی اتیلن جوشی و همچنین اتصالات پلی اتیلن آبرسانی می توان به نصب آسان، مقاومت در برابر نیروهای فشاری و خوردگی، وزن سبک و کاهش هزینه های خرید اشاره کرد.
این ویژگی ها همگی موجب شده اند که این نوع لوله و اتصالات جزء با کیفیت ترین لوله و اتصالات در بین انواع دیگر آن باشند و مخاطبین فراوانی را به سمت استفاده از خود جلب نمایند.
همچنین دوام و طول عمر طولانی اتصالات دو جداره پلی اتیلن کاروگیت باعث استقبال از این نوع اتصالات در پروژه های مهم و اساسی فاضلاب شده است و این اتصالات استاندارد، همگن و متنوع در صورت اجرای صحیح طرح، بیشترین کیفیت را برای متقاضیان آن تضمین می کنند.
نکته دیگر این جاست که تنوع اتصالات کاروگیت پلی اتیلن باعث سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‎های فاضلاب و بالا بردن کیفیت اجرای آن شده است.
چرا که برای استفاده از این اتصالات در محل انشعابات لوله گزینه های بیشتری پیش روی افراد قرار می گیرد. تهران اتیلن تنوعی از لوله و اتصالات را از قبیل اتصالات کاروگیت با کیفیت بالا و بهره گیری از مواد اولیه مرغوب تهیه می کند و به دنبال جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.