انواع بست های لوله کشی (قسمت اول)

انواع بست های لوله کشی (قسمت اول)

انواع بست های لوله کشی (قسمت اول) 432 210 Multi

انواع بست های لوله کشی (قسمت اول)

به صورت کلی بست های لوله کشی از لحاظ استفاده جهت انواع لوله و همچنین از لحاظ کاربری پروژه همانند استفاده به عنوان اتصالات پلی اتیلن گزینش می شوند.
استفاده از بست ها برای لوله های مختلف می تواند تنوع بالایی داشته باشد که در اینجا به آنان خواهیم پرداخت.

بست های معمولی

بست های معمولی آن هایی هستند که پایه فلزی ندارند و جهت استفاده برای لوله های فلزی به خصوص لوله های گازرسانی در تاسیسات و ساختمان سازی مناسب می باشند.
بست های معمولی به وسیله دو عدد پیچ، لوله ها را ثابت نگه می دارند.
توانایی تحمل دما در این نوع بست از منفی 30 درجه سانتی گراد تا مثبت 150 درجه سانتی گراد می باشد.
بست های معمولی با توجه به قیمت معقول خود بسیار رایج هستند.

بست های معمولی پایه بلند

بست های پایه بلند مشخصاتی مشابه با بست های معمولی دارند و تنها تفاوت آنان در ارتفاع پایه بست می باشد که کاربردش جهت ایجاد فاصله مابین لوله و مکان نصب است و با ایجاد فاصله بیشتر دست طراح را در طراحی باز می کند.
این نوع بست ها جهت استفاده برای لوله های فلزی و پلی اتیلن یا اتصالات کاروگیت به کار گرفته می شوند که همانند بست های معمولی تحمل دمای منفی 30 درجه سانتی گراد تا 150 درجه سانتی گراد را دارا می باشند.
در این جا لازم به ذکر است که اتصالات کاروگیت درواقع همان پلی اتیلن دولایه می باشد که بست های معمولی پایه بلند جوابگوی آنان نیز هستند.
در قسمت بعدی انواع بست های لوله کشی (قسمت دوم) با دیگر انواع بست ها آشنا خواهیم شد.
شما متقاضیان گرامی می توانید تمامی اطلاعات مربوط به قیمت اتصالات پلی اتیلن آبرسانی را در سایت تهران اتیلن مشاهده کنید و در صورت لزوم به خرید انواع آن با مناسب ترین قیمت اقدام نمایید.