انواع بست های لوله کشی (قسمت دوم)

انواع بست های لوله کشی (قسمت دوم)

انواع بست های لوله کشی (قسمت دوم) 500 367 Multi

انواع بست های لوله کشی (قسمت دوم)

در قسمت انواع بسته های لوله کشی ( قسمت اول) با برخی از انواع بست های لوله کشی آشنا شدیم و درمورد استفاده آن ها در اتصالات کاروگیت و همچنین اتصالات پلی اتیلن آبرسانی صحبت کردیم.
در اینجا نیز به معرفی انواع دیگر بست ها خواهیم پرداخت.

بست دنباله جوشی با میلگرد

ساختار بست های دنباله جوشی به همراه میلگرد تمام رزوه، دارای ارتفاعی معادل 25 سانتی متر است که امکان تنظیم ارتفاع آن نیز وجود دارد.
این بست توسط 2 پیچی که در اطرافش وجود دارد قابلیت تنظیم مکان قرارگیری لوله ها را دارا می باشد.
بست های دنباله جوشی نیز مانند اتصالات پلی اتیلن جوشی دارای شیوه کاربرد و نصب آسانی هستند.
این مدل بست ها از ورقه های آهنی تشکیل شده اند و به صورت کلی برای لوله های فلزی، پلی اتیلنی، خرطومی فلکسی و یا استنلس استیل استفاده می شوند.

بست دو تکه آویز

بست های دو تکه آویز در لوله های فلزی، لوله پلیکا، لوله های پوش فیت و استنلس استیل کاربرد دارند و از ورقه های آهنی تشکیل شده اند.
مورد استفاده بست های دو تکه آویز جهت خطوط افقی و زیر سطوح سقف است.
این بست ها، میله 16 سانتی متری بدون روکش عایق هستند که البته به صورت سفارشی می توانند به ورق های استنلس استیل و روکش های عایق نیز تجهیز گردند.

بست دو میله آویز

بست های دو میله آویز جهت استفاده لوله هایی با سایزهای بالا و وزن زیاد هستند، چراکه حد تحمل فشار آنان بسیار بالا است و در سایزهای متفاوت 18 اینچ تا 36 اینچ ساخته می شوند و روانه بازار می گردند.
این بست بیشتر در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می شود و مجهز به دو میله آویز است که در اطراف آن 4 عدد پیچ و مهره موجود می باشد.

تهران اتیلن مجموعه ای از لوله و اتصالات پلی اتیلن همانند اتصالات پلی اتیلن جوشی را از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می کند.