رابط پلی اتیلن

رابط پلی اتیلن

رابط پلی اتیلن 500 500 Multi

رابط پلی اتیلن

رابط پلی اتیلن در لوله های پلی اتیلن به کار برده می شود و دو سر لوله های پلی اتیلن را به هم متصل می گرداند. رابط پلی اتیلن از نوع اتصالات پلی اتیلن پیچی و رزوه ای است.

عملکرد این رابط ها به گونه ای است که دو سر رابط به صورت پیچی از طریق واشرهایی که در داخل آن قرار گرفته است، به لوله مورد نظر اتصال می یابد و به این ترتیب از نشر آب در این قسمت ها جلوگیری می شود.

رابط های پلی اتیلن از اتصالاتی هستند که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و پس از اتصال دو لوله مانع از ترشح آب از این قسمت ها می گردند.

رابط پلی اتیلن قادرند تا فشار آب ۱۰ اتمسفر را تحمل نمایند.

کاربرد رابط پلی اتیلن

رابط های پلی اتیلن در شبکه های آبرسانی و برای اتصالات پلی اتیلن آبرسانی می توانند به کار برده شوند. بیشترین کاربردی که این رابط ها دارند، در قسمت هایی است که دسترسی به برق امکان پذیر نباشد.

از آنجایی که این نوع از اتصالات پلی اتیلن به راحتی قابل استفاده هستند و استفاده از آن ها در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد، بنابراین این رابط ها در مکان هایی که به صورت موقت دایر می شوند و پس از مدتی باید در پروژه تغییر مکان صورت گیرد، مورد استفاده قرار می گیرند. این اتصالات به راحتی باز و بسته می شوند.

خرید رابط پلی اتیلن

برای خرید رابط پلی اتیلن و سایر اتصالات پلی اتیلن آبرسانی و جوشی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. هدف ما ارتقاء در زیرساخت ها با استفاده از مرغوب ترین لوله و اتصالات می باشد. بهترین ها را از تهران اتیلن بخواهید.

شماره های تماس: 09120208344

09129638918 – 09129739052

02155195145 – 02155195146