سفارشی سازی لوله و ابزار مرتبط

سفارشی سازی لوله و ابزار مرتبط

سفارشی سازی لوله و ابزار مرتبط 219 225 tarrahnetMohtava1

سفارشی سازی لوله و ابزار مرتبط

استفاده ی لوله و اتصالات لوله را در بخش های مختلف دیده اید چه در آپارتمان ها و چه در فضای سبز و غیره. سفارشی سازی لوله و یا سفارشی سازی اتصالات پلی اتیلن جوشی و همچنین اتصالات پلی اتیلن آبرسانی در بیشتر کارخانه ها انجام می شود که امروزه توجه بسیاری از ساختمان سازان را به خود جلب کرده است. سفارشی سازی کردن مناسب پروژه های بزرگ است که با نقشه و طرح های خاص و مهندسی تمام عملیات سفارشی سازی انجام می شود.

رعایت استاندارد در سفارشی سازی

هنگام سفارشی سازی کردن اتصالات پلی اتیلن از استاندارد جهانی معتبر استفاده می شود تا باعث بروز مشکل نشود.
سفارشی سازی در ابعاد و سایزهای مختلفی انجام می شود که اتصالات را خاص و منحصر بفرد می کند. برای ساخت اتصالات سفارشی بعد از برنامه ریزی و اجرای برنامه، آزمایش های مخصوص روی این طرح انجام می شود و پس از طی کردن این مرحله شروع به تولید انبوه می کنند.

موارد استفاده از اتصالات سفارشی

موارد استفاده ی اتصالات سفارشی در شرایط سخت است. اتصالات سفارشی شده را بیشتر در فاضلاب ها و مکان هایی که مواد شيميايی و اسيدی و نفتی هستند استفاده می کنند، زیرا این ابزار با طراحی خاصی که دارند، می توانند فشار زیادی را تحمل کنند.

انواع اتصالات سفارشی

این محصولات تنوع بسیار زیادی دارند مانند انواع سه راهی، زانو، تبديل، فلنج و رينگ و …

اگر به دنبال کالای با کیفیت با قیمت مناسب هستید از بخش های مختلف سایت تهران اتیلن دیدن فرمایید و در صورت تمایل به خرید با شماره تماس این مجموعه تماس بگیرید. این مجموعه عرضه کننده ی انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن می باشد.
یکی از ویژگی های مجموعه ی تهران اتیلن نسبت به سایر مجموعه ها این است که شما می توانید خرید آنلاین انجام دهید و درب منزل سفارشاتتان را تحویل بگیرید.
شماره تماس : 09120208344