فاکتورهای موثر در قیمت لوله

فاکتورهای موثر در قیمت لوله

فاکتورهای موثر در قیمت لوله 500 276 Multi

فاکتورهای موثر در قیمت لوله

می دانیم که قیمت انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی و همچنین اتصالات پلی اتیلن جوشی یا لوله های فلزی، پنج لایه و دیگر انواع لوله متفاوت است.
تنوع قیمت در تمامی انواع این لوله ها و اتصالات وابسته به قیمت مواد اولیه می باشد و از نظر عقلانی هیچ تولید کننده ای نباید هزینه کمتری از هزینه مواد اولیه پیشنهاد دهد.
بنابر این در صورتی که قیمت لوله و اتصالات کمتر از قیمت مواد اولیه باشد، باید به کیفیت و عملکرد تولید کننده آن شک کرد. پس این دسته از لوله و اتصالات هرگز مناسب نبوده و نخواهند بود.

لوله و اتصالات بسیار ارزان

در چند سال اخیر به علت نوسان بسیار قیمت ها و گران تر شدن لوله و اتصالات و در پی آن کم شدن فروش و تقاضا برای این کالا، بعضی از تولید کننده ها با سوء استفاده از وضعیت نابه سامان هزینه ها، به ارائه قیمت هایی بسیار کمتر از قیمت حقیقی پرداخته اند و طبق تحقیقات انجام شده لوله و اتصالات خود را با مواد ضایعاتی و بعضی مواد غیراستاندارد ساخته اند.
این لوله ها پس از جای گرفتن در محل پروژه فورا با مشکل روبرو می شوند و کار پروژه را عقب می اندازند.
توجه کنید که خرید ارزان، دلیل خوب و با کیفیت در نظر گرفتن کالا نیست.
به عنوان مثال هنگام خرید محصولات پلی اتیلنی و اتصالات پلی اتیلن بایستی توجه کنید که قیمت اتصالات پلی اتیلن کمتر از قیمت مواد پلی اتیلن نباشد، چراکه در همه استانداردها به صورت صریح بیان شده است که باید تولید کننده ها از مواد اولیه نو استفاده کنند و ضایعات را به کار نگیرند.
به کار بردن ضایعات نمی تواند تضمین کننده ویژگی هایی که عموما برای محصولات پلی اتیلنی و اتصالات پلی اتیلن ذکر می شود باشد.

مجموعه تهران اتیلن اقدام به عرضه انواع لوله و اتصالات از قبیل اتصالات پلی اتیلن با تضمین کیفیت بالا می پردازد.