فلنج پلی اتیلن چیست؟

فلنج پلی اتیلن چیست؟

فلنج پلی اتیلن چیست؟ 750 370 Multi

فلنج پلی اتیلن چیست؟

فلنج پلی اتیلن برای اتصال لوله ها به یکدیگر و همچنین ایجاد تغییر در مسیر لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. آن ها از فلزات، چدن، فولاد و آلیاژهای فولاد و … ساخته می شوند و طی فرآیندهای قالب گیری، ریخته گری و ماشین کاری تولید می گردند.

فلنج ها قطعات دیسکی مانند هستند، که برای اتصال قطعات به یکدیگر از پیچ و مهره کمک می گیرند.

فلنج ها در ابعاد مختلفی وجود دارند. آن ها در فشار بالا و پایین قابل استفاده می باشند.

پس از استفاده از فلنج ها می توان در مواردی که نیاز است، مانند زمانی که احتیاج به تعمیر دارند باز و بسته شوند، همین امر سبب شده است که بتوان از آن ها در موارد زیادی استفاده کرد. برای آب بندی آن ها از واشری که بینشان قرار گرفته شده است، استفاده می شود.

کلاس فشاری فلنج که به فشار، دمای سیال و سایز لوله ها بستگی دارد، در فلنج بسیار پر اهمیت می باشد.

تهران اتیلن ارائه دهنده انواع اتصالات پلی اتیلن ، اتصالات کاروگیت، تولید انواع قطعات پلیمری و لوله ها و اتصالات پلی اتیلن جوشی می باشد که برای مشاوره و خرید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09129638918 –09129739052

02155195145 – 02155195146

09120208344

انواع فلنج

فلنج با سطح صاف

برای خطوط فشار پایین، اتصال شیرها و در اتصالات چدنی از این نوع از فلنج ها استفاده می شود.

در این نوع از فلنج ها سطوحی که قرار است در مقابل یکدیگر قرار گیرند، دارای سطحی صاف می باشند. فلنج های فولادی و چدنی از این نوع ساخته می شوند. در نتیجه استفاده از این فلنج ها، شکست قطعات به میزان کمتری رخ می دهد.

فلنج با سطح برجسته

به صورت نر و مادگی هستند. در فلنج با سطح برجسته سطحی از فلنج که در برابر فلنج دیگر واقع می گردد و بر روی آن لایی گذاشته می شود، نسبت به سطح کلی برجسته تر می باشد.

فلنج نر و ماده

به صورت جفت هستند. يكی از فلنج ها با برآمدگی و فلنج دیگر با تو رفتگي ساخته می شود.

فلنج با صفحه دارای زبانه و شیاردار

مانند فلنج نر و ماده این نوع از فلنج ها نیز دارای جفت می باشند. تفاوت آن با فلنج نر و ماده این است که قطر داخلی شیار و زبانه تا سوراخ فلنچ ادامه پیدا نکرده است. در نتیجه Gasket بر روی قطر داخلی و خارجی قرار می گیرد و در نتیجه مانع از خوردگی آن می گردد.

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع اتصالات پلی اتیلن با تهران اتیلن در ارتباط باشید.