لوله اسپیرال

لوله اسپیرال

لوله اسپیرال 400 318 Multi

لوله اسپیرال

لوله های اسپیرال از نوع لوله های دوجداره هستند و می توانند به عنوان اتصالات پلی اتیلن آبرسانی مورد استفاده قرار گیرند. این لوله ها نقش مهمی در انتقال آب دارند. مزیت هایی که این لوله ها دارند سبب افزایش کاربرد آن ها شده است. لوله اسپیرال مقاومت بسیار بالایی دارد. این لوله ها از طول عمر مطلوبی برخوردار هستند، مقاومت حلقوی این لوله ها بالا می باشد. دارای قیمت مناسبی نیز هستند. وزن این لوله ها مناسب است و به طبع حمل و نقل آن ها بسیار ساده می باشد. استفاده از این لوله ها سبب می شود که پروژه با سرعت بیشتری پیش رود. مزیت مهمی که این لوله ها دارند این است که دچار خوردگی و سائیدگی نمی شوند، این لوله ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و می توانند به میزان زیادی فشار را تحمل نمایند.

اتصالات پلی اتیلن اسپیرال به راحتی قابل اتصال می باشند. سیال عبوری از این لوله ها دچار یخ زدگی نمی شوند. این لوله ها در برابر نور آفتاب نیز مقاوم می باشند. یکی دیگر از مزیت های این لوله ها این است که دارای قابلیت بازیافت می باشند و به همین دلیل به محیط زیست آسیب نمی رسانند.

این لوله ها در اندازه های بزرگ ساخته می شوند. لوله اسپیرال می تواند در مواردی جایگزین لوله كاروگيت گردد، به عنوان مثال در هنگامی که وزن خاک بسیار بالا است و لوله كاروگيت قدرت تحمل مورد نیاز را دارا نمی باشد. لوله اسپیرال یک نوع از اتصالات پلی اتیلن است.

کاربرد لوله اسپیرال

لوله اسپیرال در انتقال آب، شبکه های فاضلاب، در اتصالات پلی اتیلن آبرسانی برای کشاورزی، تولید مخرن پلی اتیلن، ذخیره آب باران، به عنوان پل، شبکه های زهکشی، مخازن مواد شیمیایی، سیلوهای جامد و سیال و … کاربرد دارد.