لوله مسی

لوله مسی

لوله مسی 225 225 tarrahnetMohtava1

لوله مسی

به علت مقاومت بالای لوله های مسی از این لوله ها و اتصالات آن در تاسیسات و تهویه مطبوع و آبرسانی به وفور استفاده می شود.
همان طور که در مقالات قبل مطالعه کردید و می دانید، علاوه بر اتصالات پلی اتیلن آبرسانی از این محصولات مسی هم در کارهای آبرسانی استفاده می شود. در استاندارد B88 از انجمن ASTM لوله های مسی در انواع M,L,K و DWV تقسیم بندی شده اند.
حرف M,L,K و DWV نشان دهنده ی ضخامت جداره لوله های مسی می باشد. قطر خارجی تمام انواع لوله های مسی برای یک قطر مشخص با یکدیگر برابر است. لوله های مسی نوع M,L,K می توانند از یکی از دو نوع قسمت (hard drawn) یا نرم (annealed temper) باشند.
لوله های مسی به دو روش اکسترود و DIRECT TUBE تولید می گردند. لوله مسی بنا به کاربرد آن، با آلیاژها و ابعاد مختلف تولید می شود.

کاربرد لوله مسی

با توجه به هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی فوق العاده بالای مس، کاربرد لوله مسی نیز به دو گروه اصلی تقسیم شده است که عبارتند از 1- انتقال جریان الکتریکی و 2- انتقال حرارت.
همان طور که می دانید اتصالات پلی اتیلن بهترین و مرغوب ترین اتصالات است و بالطبع اتصالات پلی اتیلن آبرسانی هم که برای اتصال لوله های پلی اتیلنی به یکدیگر در کار آبرسانی کاربرد دارد از جمله محصولات خوب می باشد. اگر ساختمان ساز هستید یا با مصالح و لوله ها و اتصالات کار دارید بهتر است با مجموعه ی ما یعنی تهران اتیلن همراه باشید.
آدرس کارخانه: اتوبان آزادگان-جاده ساوه – آدرس دفتر: شادآباد
شماره تماس: 09129739052

مزایای لوله حرارتی مسی

اگر می خواهید در مورد مزایای لوله حرارتی مسی بدانید باید گفت که مزایای این محصول شامل 1- توانایی فوق العاده در انتقال حرارت 2- آهنگ یا نرخ سریع انتقال حرارت 3- توزیع دمای یکنواخت در بدنه 4- ساختار ساده با هزینه ساخت اندک 5- فشردگی ، ضریب اطمینان و بازدهی بالا 6- اتلاف گرمای بسیار پایین 7- سازگار با محیط زیست و … می شود.