لوله های تک جداره و دو جداره

لوله های تک جداره و دو جداره

لوله های تک جداره و دو جداره 800 478 Multi

لوله های تک جداره و دو جداره

لوله‌ های پلی اتیلن در دو نوع تک جداره و دو جداره وجود دارند. در این مقاله در مورد اتصلات پلی اتیلن تک و دو جداره و مزایای هر یک صحبت خواهد شد.

اتصالات پلی اتیلن تک جداره

این اتصالات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از دلایل این امر عمر زیاد این محصولات می باشد. این  لوله ها در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند، مقاومت بسیار بالایی در مقابل خوردگی از خود نشان می دهند. به سختی دچار سایش و پوسیدگی خواهند شد. یکی از مزایای مهمی که این لوله ها دارند این است که فشارهایی که در اثر زمین لرزه وارد می شود را تحمل کرده و بر سطح آن ها ترک ایجاد نخواهد شد. این لوله ها مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما از خود نشان می دهند، دارای وزنی سبک هستند و می توانند برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

کاربرد لوله‌ های تک جداره

لوله‌ های پلی اتیلن تک جداره دارای کاربردهای گسترده ای هستند. این لوله ها در سیستم های آبیاری تحت فشار، خطوط پر فشار توزیع و انتقال آب، خطوط انتقال گاز، پوشش کابل های برق و مخابرات، محلول های معدنی و فاضلاب های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

اتصالات پلی اتیلن دو جداره

لوله های دوجداره قدرت بالایی در تحمل فشارهای وارده از خود نشان می دهند. این لوله ها شامل لوله‌ های اسپیرال و کاروگیت می شوند. لوله های دوجداره در برابر عوامل شیمیایی مقاوم هستند. عمر بسیار خوبی دارند، به دلیل سبکی می توانند به راحتی مورد استفاده قرار گیرند. رسوبات موجود نمی تواند منجر به گرفتگی این لوله ها گردد. این لوله ها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و دچار خوردگی نمی شوند.

کاربرد لوله‌ های دو جداره

لوله‌ های دو جداره در فاضلاب های شهری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. جهت انتقال فاضلاب و سیالات کاربرد دارند و می توانند در پل‌ سازی و راه‌ سازی مورد استفاده قرار گیرند.

برای خرید اتصالات پلی اتیلن جوشی و سایر اتصالات پلی اتیلن با تهران اتیلن تماس بگیرید.