لوله های مقاوم

لوله های مقاوم

لوله های مقاوم 800 800 tarrahnetMohtava1

لوله های مقاوم

آیا سروکار با مصالح ساختمانی دارید؟
آیا ساختمان ساز هستید؟
اگر سر رشته ی کاری در امور ساختمانی داشته باشید متوجه هستید که قلب تپنده ی یک ساختمان ابزار و مصالح استفاده شده در آن است. این مصالح و ابزار هستند که ساختمان شما را استوار نگهداشته اند پس برای خریداری آن ها دقت و سخت گیری کنید. یکی از مصالح ساختمانی همان لوله ها و اتصالات است که هنگام خرید باید به جنس و کیفیتشان توجه نمایید اتصالات پلی اتیلن از جمله اتصالات با کیفیت در بازار هستند زیرا اتصالات پلی اتیلن مقاومت بالا در برابر فشار، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر زنگ زدگی و …. دارند.
ممکن است اسم اتصالات پلی اتیلن جوشی و نیز اتصالات پلی اتیلن آبرسانی را شنیده باشید، اصلا جای تعجب ندارد این اسم ها را بر اساس کاربردی که اتصالات دارند بر روی آن ها نهاده اند برای مثال اتصالات پلی اتیلن جوشی برای اتصال لوله های پلی اتیلن جوشی به یکدیگر استفاده می شود.
و همچنین اتصالات پلی اتیلن آبرسانی هم به دلیل کاری که انجام می دهند این اسم روی آن قرار گرفته است.

لوله های فضای آزاد

برخی از لوله هایی که در محیط های باز استفاده می شوند باید خصوصیات خاصی داشته باشند این خصوصیات مانند مقاومت در برابر جویده شدن توسط جوندگان و یا مقاومت در برابر نفوذ ریشه درختان و همچنین مقاومت در برابر ضربه و فشار می باشد اگر لوله و اتصالات استفاده شده در محیط های باز این ویژگی ها را داشته باشند هیچ گاه دچار مشکل نمی شوند.

لوله کشی مجدد

ممکن است در خیابان ها و کوچه های اطراف آپارتمانتان کنده کاری و لوله کشی لوله کشی های زیادی دیده باشید که بسیار سخت و پرهزینه است. قطعا این لوله ها و اتصالات مقاوم و محکم نبوده اند که بعد از مدتی در اثر فشار ضربه یا هر دلیل دیگری دچار مشکل شدند. تعویض لوله ها در ساختمان و محیط باز کار سختی است که خرابی زیادی برای شما ایجاد می کند.
یک پیشنهاد ویژه برای شما ساختمان سازان، خرید اتصالات پلی اتیلنی مرغوب از تهران اتیلن می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 09120208344