لوله های پوش فیت

لوله های پوش فیت

لوله های پوش فیت 572 731 tarrahnetMohtava1

لوله های پوش فیت

پوش فیت PUSH FIT به دلیل ماهیت وصل شدن قطعات به یکدیگر به این نام شناخته شده است و تنها با کمی فشار این قطعات به یکدیگر متصل می شوند. تهران اتیلن یکی از بزرگترین ارائه دهنده های اتصالات پلی اتیلن در انواع متفاوت و همچنین اتصالات کاروگیت می باشد که می تواند نیاز شما را به انواع لوله و اتصالات از جمله لوله های پوش فیت با مناسب ترین قیمت تامین نماید.

مزایای لوله های پوش فیت

مزایای استفاده از لوله های پوش فیت نسبت به اتصالات پلی اتیلن جوشی و همچنین سایر اتصالات پلی اتیلن بیشتر است.
این نوع اتصالات همانند اتصالات کاروگیت به منظور استفاده در فاضلاب کاربرد دارند.
خیلی از لوله ها قبل از اتصال بایستی گرم شوند و به کمک چسب به یکدیگر متصل شوند، اما در مورد این نوع لوله ها این موضوع وجود ندارد و یکی از عوامل سهولت کار با آن ها به شمار می رود.
در مورد مزیت بعدی این لوله ها باید به مقاومت لوله های پوش فیت نسبت به لوله هایی مانند پلیکا اشاره کرد.
در مورد سومین مزیت باید گفت که سوکت های سر لوله و اتصالات پوش فیت به صورت فابریک روی لوله ها وجود دارند و دیگر نیازی به جوش دادن و چسب زدن لوله ها نیست.
جالب است بدانید که لوله های پوش فیت تنوع اتصالات بیشتری دارند و برای به کارگیری آن ها قدرت مانور بیشتری وجود دارد.
ایجاد انبساط و انقباض لوله ها باعث خارج شدن محل اتصالات از آب بندی می شود و اتصالات و لوله های پلیکا از این موضوع مستثنی نیستند. اما برای جلوگیری از آن استفاده از موفه اجباری است. حال باید بدانید که چرا لوله های پوش فیت نیازی به موفه ندارند؟ زیرا در برابر انبساط و انقباضات مقاوم اند.
مورد بعدی مقاومت در برابر آتش سوزی است که لوله های پوش فیت این مقاومت را دارند.
یکی از مزیت های مهم لوله ها و ارینگ های آب بندی پوش فیت این است که قدرت تحمل سیالات با PH 2 الی PH 12 را دارند و هنگام استفاده از این بابت خیالتان راحت باشد.