لوله های گاز رسانی

لوله های گاز رسانی

لوله های گاز رسانی 798 509 tarrahnetMohtava1

لوله های گاز رسانی

این لوله ها از سایز 25 میلیمتر تا 250 میلیمتر ساخته می شوند که مواد استفاده شده در این لوله ها پلاستیک خودرنگ است. این لوله ها با انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارند باعث کاهش هزینه و زمان شده اند.
لوله و اتصالات انواع مختلفی دارند مانند لوله پلی اتیلنی آبرسان لوله پلی اتیلن گازرسانی، لوله پلی اتیلن دوجداره، لوله پلی اتیلن اسپیرال، لوله پلی اتیلن چندلایه و غیره از سوی دیگر اتصالات تزریقی، اتصالات پلی اتیلن جوشی، اتصالات پلیمری، اتصالات الکترو فیوژن، اتصالات کوپلینگی، اتصالات پلی اتیلن آبرسانی غیره

اتصالات الکتروفیوژن پلی اتیلن

این اتصالات شامل کوپلر الکتروفیوژن, کپ الکتروفیوژن, سه راه مساوی و تبدیلی الکتروفیوژن, زانو الکتروفیوژن, زین انشعاب یا تی سرویس پلی اتیلن جهت استفاده برای لوله پلی اتیلن گازرسانی است.

اتصالات پیچی یا رزوه ای

به وسیله نر و مادگی به یکدیگر وصل می شوند و نیازی به جوش دادن ندارند. از این نوع اتصالات بیشتر برای سیستم های آبرسانی و آبیاری استفاده می شود.

اتصالات کوپلینگی

این نوع اتصالات از جنس پلی اتیلن است و به صورت شرینگ کار میکند و باعث اتصال لوله می شود و از نشت مایعات داخلی لوله به بیرون جلوگیری میکند.

قیمت لوله های پلی اتیلن گازی

قیمت این لوله ها به عوامل مختلفی بستگی دارد کیفیت و خلوص مواد به کار رفته و تولید داخل بودن و غیره همگی دلایل خوبی برای تعیین قیمت است. لوله ها و اتصالات پلی اتیلن در انواع سایزها و برندها با فشارها و کلاس های باری مختلف تولید و عرضه می شوند.

کاربرد لوله های پلی اتیلن

این لوله ها کاربردهای زیادی دارند لوله های پلی اتیلن در صنعت نفت، پتروشیمی و گاز رسانی کاربرد دارند. اگر به دنبال اتصالات پلی اتیلن آبرسانی خوب هستید با تهران اتیلن در ارتباط باشید.

ویژگی اتصالات پلی اتیلن

1- مقاومت در برابر خوردگی
2- مقاومت در برابر خستگی
3- طول عمر طولانی
4- اتصالات بدون نشت
5- نصب بدون ترانشه