لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت 410 273 tarrahnetMohtava1

لوله کاروگیت

لوله و اتصالات کاروگیت، یکی از مدل های لوله های پلی اتیلن است که مانند تمام اتصالات پلی اتیلن که در مقالات قبل توضیح داده شد کیفیت بالایی دارند. این دسته از اتصالات لوله ها در بازار با نام اتصالات پلی اتیلن دو جداره نیز شناخته می شوند و از اهمیت زیادی برخوردار می باشند. به طور معمول دو گروه از مواد اولیه پلیمری می باشند که برای ساخت انواع لوله پلی اتیلن استفاده می شوند. پلی اتیلن PE100 و PE80 دو گرید پلیمری برای تولید این لوله ها هستند که هر یک، خصوصیات مخصوص به خود را دارند.

خصوصیات لوله کاروگیت

انواع لوله کاروگیت را می توان جزو مقاوم ترین لوله ها طبقه بندی کرد. لوله کاروگیت، لوله ای دو جداره با استحکام بسیار بالا است دیواره داخلی آن ها به صورت کاملاً صاف و صیقلی و دیواره خارجی به شکل حلقه حلقه یا آج دار می باشد. شکل ظاهری دیواره ها نقش مهمی در کاربردهای لوله کاروگیت ایفا می کنند. دیواره داخلی لوله کاروگیت، میزان اصطکاک سیال عبوری از درون لوله را به حداقل می رساند و دیواره آجدار بیرونی، استحکام فوق العاده ای به آن می بخشد.

انواع لوله

در این مقاله باید یک بار برای همیشه لوله ها را تقسیم بندی کنیم، لوله های فلزی شامل لوله های چدنی، آهن کارکرده، فولادی، سربی، آلومینیومی، مسی، روی می شود و لوله های غیر فلزی شامل سیمانی، بتنی، پلاستیکی، شیشه ایی، چوبی، فایبرگلاس، سفالی می شود.
اگر به دنبال خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن جوشی هستید تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید. تهران اتیلن تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن می باشد که در راستای رضایت مشتریان محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به فروش می رساند.
شماره تماس : 09120208344
آدرس کارخانه : اتوبان آزادگان-جاده ساوه
آدرس دفتر: شادآباد