لوله کشی های نوین آب

لوله کشی های نوین آب

لوله کشی های نوین آب 309 163 Multi

لوله کشی های نوین آب

در گذشته از لوله های گالوانیزه و یا فولادی برای انتقال آب استفاده می شد. اما امروزه با ورود لوله های جدید پلی اتیلن به بازار کار لوله کشی آب سرعت و دوام بیشتری پیدا کرده است. این لوله ها دارای مقاومت بالایی می باشند و به دلیل سهولت در اتصال بسیار رونق پیدا کرده اند. مهم ترین مزایایی که می توان برای لوله های پلی اتیلن در قیاس با لوله های فولادی نام برد: سرعت و سهولت در زمان بکارگیری، آموزش اتصال ساده، قیمت مناسب و به صرفه، عدم خوردگی و زنگ زدگی می باشد.
با توجه به مشکلات کاربرد و اجرای لوله های گالوانیزه و فولادی و مزایای ذکر شده برای لوله های پلی اتیلن دیگر تردیدی برای انتخاب این محصول باقی نمی ماند. این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالا در برابر لرزش ها و جابه جایی های پوسته ی زمین هستند و زود دچار شکستگی نمی شوند.

چرا از اتصالات پلی اتیلن استفاده می کنیم؟

این لوله های پلی اتیلن برای اتصال به یکدیگر به قطعاتی نیاز دارند که اتصالات پلی اتیلن نامیده می شوند. اتصالات پلی اتیلن در انواع و اقسام مختلف و با زوایای گوناگون برای کاربرد های مختلف تولید می شوند تا کار اجرا دچار مشکل نشود.
با ذکر این همه ویژگی برای لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی مطمئنا برای انجام لوله کشی آب از آن ها استفاده خواهید نمود.
تهران اتیلن تولید کننده ی انواع اتصالات پلی اتیلن جهت انتقال و توزیع آب و سیستم های گازرسانی می باشد. برای خرید اتصالات پلی اتیلن جوشی و همچنین اتصالات پلی اتیلن آبرسانی و …. می توانید به سایت مراجعه نمایید و یا با مرکز فروش تهران اتیلن تماس حاصل نمایید.
تهران اتیلن تولید کننده ی انواع لوله و اتصالات پلیمری برای کاربردهای مختلف می باشد و تولیدات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.