ویژگی لوله های پلی اتیلن

ویژگی لوله های پلی اتیلن

ویژگی لوله های پلی اتیلن 1080 495 Multi

ویژگی لوله های پلی اتیلن

قابليت به کارگیری آسان لوله های پلی اتیلن
لوله های پلي اتيلن قابلیت اتصال جوشي را دارند به نحوی که اتصالات ایجاد شده گاهی از خود لوله ها مستحکم تر و مقاوم ترمي باشند. با توجه به این که بیشتر نقاط ضعف خطوط تحت فشار، محل اتصالات آن ها است، تجربه نشان داده اتصالات پلی اتیلن جوشی در مقايسه با ساير لوله ها با جنس های مختلف از استحکام بیشتری برخوردارند.

انعطاف مناسب لوله های پلی اتیلن
انعطاف لوله های پلی اتیلن بسیار مناسب است و این لوله ها تا حدود 25 برابر قطرشان قابل انعطاف پذیری و خم شدن هستند. که اين امر سبب می شود در برخی موارد هنگام تغيير جهت خط لوله نيازی به بکارگیری از اتصالات نباشد. از جهتی ديگر این مزیت در لوله های پلی اتيلن برای استفاده از آن ها در مناطقی با بافت سست تر مانند مناطق زلزله خيز آن ها را مناسب تر کرده است.

مزايای نصب اتصالات پلی اتیلن

این لوله ها به دلیل انعطاف پذیری زیاد و همین طور ماندگاری و دوام بالا در برابر ایجاد رسوب سال های زیادی بدون بروز مشکل و خرابی سالم می مانند و مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت دیگر لوله های پلی اتیلن که آن ها را از سایر لوله ها متمایز کرده اتصالات بدون نشتی آن ها می باشد که استفاده از اين لوله ها را در مقايسه با لوله هایی از جنس فولاد یا بتن از نظر هزینه و فنی توجيه می کند. بکارگیری و نصب این لوله ها باعث صرفه جویی اقتصادی و صرف زمان کمتر می شوند.
تهران اتیلن در ساخت انواع اتصالات پلی اتیلن جوشی و سایر تجهیزات مرتبط فعالیت دارد و به تولید لوله های پلی اتیلن با بهترین کیفیت می پردازد. شما عزیزان برای سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.