کاربرد لوله های پلی اتیلنی در آبرسانی

کاربرد لوله های پلی اتیلنی در آبرسانی

کاربرد لوله های پلی اتیلنی در آبرسانی 1280 960 Multi

کاربرد لوله های پلی اتیلنی در آبرسانی

اتصالات پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله‌ها در تاسیسات آبرسانی و خطوط انتقال آب شهری و صنعتی می‌باشند که از سالیان گذشته این کاربرد بسیار بیشتر شده است. اتصالات پلی‌اتیلن آبرسانی به روش جوشی یکی از ایمن ترین روش‌های اتصال در خطوط آبرسانی می‌باشند که در صورت جوشکاری مناسب نشتی در آن ها بروز نمی دهد. به دلیل مقاومت لوله های پلی اتیلن در برابر خوردگی و رسوب گذاری و در نتیجه کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتر، استفاده از این لوله ها در خطوط آبرسانی می‌تواند هزینه‌های نصب، تعمیر و نگهداری تاسیسات آبرسانی را بسیار کاهش دهد و از این نظر که اتصالات پلی اتیلن معمولا طول عمری بالای 50 سال دارند، کارفرمایان اجرایی برای استفاده از این نوع لوله‌ها بسیار راغب هستند. مزایای بسیار این نوع لوله‌ها باعث شده است اتصالات پلی اتیلن آبرسانی جایگزین اتصالات فلزی و بتنی شوند.

انتقال آب شرب به وسیله ی لوله های پلی اتیلن

اتصالات پلی‌اتیلن به سبب این که ضد میکرو ارگانیک‌ها می باشند در سیستم‌های آب شرب نیز استفاده بسیاری دارند. ساخت لوله های پلی اتیلن آبرسانی و لوله های پلی اتیلن آب شرب متفاوت است و تفاوت آن ها در متریال به کار رفته شده در تولید این لوله‌ها می باشد. نوع مواد اولیه به کار گرفته شده در این لوله ها بسیار حائز اهمیت است زیرا که متریال اولیه لوله‌های پلی اتیلن مورد استفاده در انتقال آب شرب باید صد درصد از مواد نو و بدون هیچگونه مواد بازیافتی باشند و تاییدیه های لازم را از اداره بهداشت دریافت نموده باشند.
لازم به ذکر است لوله‌های پلی اتیلن آبرسانی برای استفاده در مصارف کشاورزی جهت انتقال آب نیاز نیست از حساسیت لوله های پلی اتیلن انتقال آب شرب برخوردار باشند.
گروه صنعتی تهران اتیلن مفتخر است به تولید انواع اتصالات پلی اتیلن آبرسانی با بالاترین کیفیت. شما عزیزان برای مشاوره و درخواست سفارش خود می توانید با شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.