انواع لوله

انواع لوله

انواع لوله 574 374 tarrahnetMohtava1

انواع لوله

لوله ها انواع مختلفی دارند مانند لوله های گالوانیزه، لوله های فولادی، لوله های آهنی، لوله های چدنی، لوله های PVC و غیره که هر کدام کاربردهای خاص خودش را دارد.

انواع اتصالات لوله

اتصالات هم انواع مختلفی دارد مانند اتصالات پلی اتیلن جوشی ، اتصالات حرارتی، اتصالات پلی اتیلن پیچی، جوش اکسیژنی، اتصالات الکتروفیوژن، اتصالات مایتری، اتصالات پلی اتیلن آبرسانی و غیره

اتصالات الکتروفیوژن

کوپلر الکتروفیوژن

تبدیل الکتروفیوژن

کمربند و انشعابگیر الکتروفیوژن

سه راه الکتروفیوژن

زانو 90 و 45 درجه الکتروفیوژن

لوله های گالوانیزه: لوله های گالوانیزه خود به دو دسته تقسیم می شوند که شامل لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه می شود که چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند.

لوله های چدنی: جنس این لوله ها از چدن ریخته گری می باشد. نوع و مقدار آلیاژ، شکل و طول لوله،‌ نوع اتصالات آنها با هم متفاوت است در لوله کشی فاضلاب هم استفاده می شود.

افست یا دو خم چیست؟

در تغییر مسیر لوله های افقی و قائم مدار لوله کشی فاضلاب به کار برده می شود و این ابزار با زاویه انحراف های مختلفی تولید می شوند. اگر به دنبال اتصالات و انواع لوله و همچنین اتصالات پلی اتیلن جوشی هستید تهران اتیلن بهترین انتخاب است.

انواع اتصالات مایتری

زانو 30 درجه پلی اتیلن
زانو 45 درجه پلی اتیلن
زانو 60 درجه پلی اتیلن
زانو 90 درجه پلی اتیلن
سه راه 60 درجه پلی اتیلن
سه راه 90 درجه پلی اتیلن
تبدیل و کاهنده پلی اتیلن
سه راه تبدیل و کاهنده پلی اتیلن
فلنج پایه کوتاه پلی اتیلن
و …

پیشنهاد خوب

پیشنهادی که مجموعه ی ما به شما می دهد انتخاب تهران اتیلن است.

تهران اتیلن عرضه کننده ی انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن است برای بررسی لیست قیمت و ارتباط با این مجموعه با شماره تماس 02155195145 تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری دارید آدرس کارخانه: اتوبان آزادگان- جاده ساوه